Sériové pomôcky

Naše zariadenie sa zaoberá aj výdajom sériových pomôcok, ktoré si môže klient u nás zakúpiť, alebo mu danú pomôcku zaobstaráme na základe predpísaného poukazu od lekára.

Sortiment je taktiež veľmi široký : od bežných alebo skladacích palíc, bariel ( francúzske, nemecké, kanadské ), cez rôzne chodítka a zdviháky pre imobilných, polohovacie postele, antidekubitné matrace, polohovacie kliny, valce, žinenky, plienky na inkontinenciu, invalidné vozíky, tlakomery, lekárničky, drobné ortopedické pomôcky na prsty na nohe a chodidle ( ortopedické vložky, abduktory palcov, rovnátka na kladivkové prsty ) až po preventívnu ortopedickú obuv pre deti a dospelých, členkové, kolenné, brušné, driekové, krčné bandáže a ortézy od domácich a zahraničných výrobcov.

Zároveň ponúkame požičiavanie invalidných vozíkov na preklenutie obdobia po úraze, resp. po operácií, na prechodný čas pokiaľ si nezaobstaráte vlastný vozík, či na inú situáciu podľa vlastnej potreby. K dispozícií sú vozíky rôznej veľkosti a prevedenia.